Kurumsallaşma için adımları hızlandırdı

Yapılan açıklamaya göre Kalyon Holding’te ilk devir teslim Kalyon İnşaat’ta yaşandı. Kalyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Kalyoncu İGA İstanbul Havalimanı’ndaki ilave yatırımlara, İstanbul’un nitelikli konut arzına ve depremden büyük hasar gören şehirlerin yeniden ihyasına yoğunlaşması sebebiyle bu görevini Murathan Kalyoncu’ya devretti. Mehmet Kalyoncu aynı zamanda Kalyon Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine de getirildi. Kalyoncu’nun İGA’daki ve Kalyon Holding’teki Yönetim Kurulu üyelikleri devam ediyor.

İddialı hedefler…

Kalyon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Murathan Kalyoncu’nun Kalyon Holding’teki Yönetim Kurulu Üyeliği de devam ediyor.

Bir başka atama da Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin Mütevelli Heyeti Başkanlığı’nda yaşandı. Cemal Kalyoncu görevini bugüne kadar Mütevelli Heyeti Başkan Vekili olarak görev yapan Haluk Kalyoncu’ya devretti. Haluk Kalyoncu, Eğitim ve Hizmet Vakfı Başkanlığı’nın yanı sıra Kalyon Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlerini sürdürmeye devam ediyor.

Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, şunları söyledi:

“80’inci yılımızı kutlayacağımız 2024 yılına büyük umutlarla, birlikte çok daha büyük başarılara imza atacağımız bir yıl olması temennisiyle ve iddialı hedefler koyarak girdik. Bu amaca ulaşma noktasında en önemli dayanağımız, her zaman olduğu gibi değerli çalışanlarımız ve yönetim kadromuzdan oluşan büyük Kalyon Holding ailesi. Holdingimiz, başarısını değişen dünya düzenine, rekabete ve kurumsallaşmanın gerekliliğine ayak uydurabilmesine borçlu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x